Nasza opowieść.

MY (2)

Nasza Marka

Witajcie w Republice Malin!

Raspberry Republic to świeżutka marka dziecięca, która produkuje urocze ubranka z ciekawymi wzorami. Używamy najwyższej jakości bawełny organicznej. Wszystkie procesy niezbędne do powstania naszych produktów zachodzą w Polsce, tutaj kupujemy bawełnę, tutaj  projektujemy wzory i szyjemy ubranka z dbałością o uczciwe warunki pracy.

Pomysły pochodzą z naszej bujnej wyobraźni. Inspiracje czerpiemy z różnych miejsc: przede wszystkim z polskiej fauny i flory oraz trendów skandynawskich. Jesteśmy wybuchową mieszanką polsko-szwedzkiej rodzinki, wynikiem tego związku jest oryginalna polska marka z nietuzinkowymi wzorami.

Zapraszamy do naszego Świata Malin-zarówno tych polskich słodkich jak i ciekawych polarnych! 😉

Środowisko

Środowisko i ekologia są dla nas bardzo ważne. Dla tego produkujemy wszystkie nasze ubranka z organiczej bawełny z certyfikatem pochodzenia. Hodowle ekologicznej bawełny mają mniej negatywny wpływ na środowisko a bawełna ma wyższą jakość i trwałość od bawełny która jest uprawiana konwencjonalnie.

Warunki pracy

Nasze produkty są projektowane, drukowane i szyte w Polsce. Dzięki temu możemy zapewnić że Ci którzy pracują nad ubrankami marki Raspberry Republic są zatrudnieni w sprawiedliwych warunkach. Wspieraj to co nasze i wspieraj rozwój naszego kraju!

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.